İstanbul'daki En İyi Tüp Bebek Merkezleri Ve Uzmanlar

Bugün doğurganlık oranı geriye dönüyor. Bunun nedenlerinden biri, yediğimiz hormonlar ve genetik olarak oynadığımız besinler erkeklerde sperm, kadınlarda yumurta sayısını azaltmasıdır. Kadınların yumurtalıklarını bu düzen tembelleştirebilir. Bu tür problemlere en basit çözüm, bir tüp bebek yöntemi olarak görülebilir. 2017 yılına kadar başarı oranı% 80’e yaklaşmıştır. Yeni teknolojiler sayesinde, çocuğunuzun cinsiyetini bile neredeyse seçebilirsiniz. Invitrofertilizasyon hem hekimlerde hem de hastalarda çok önemli bir faktördür.

İstanbul'daki En İyi Tüp Bebek Merkezleri

Asıl sorunlardan biri, seninle ilgilenecek olan embriyologtur. Başlamadan önce önemsediğiniz embriyologların özgeçmişlerine baktığınızdan emin olmalısınız. Çünkü doktor ile iletişim de çok önemlidir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve KKTC’de (Kıbrıs) başarılı Tüp Bebek Merkezleri konusunda bir numara olduğu şehirlerdendir. Ayrıca bu merkezlerde çalışanlar doktorlarda önemlidir. İstanbul’daki pek çok hastanede ve in vitrofertilizasyon merkezinde birçok başarılı sonuç elde edilebilir.

Sizin için İstanbul’daki en başarılı IVF doktor ve hastanelerini inceledik.

tüp bebek merkezi

İstanbul’daki En Başarılı IVF Merkezleri Ve Doktorları

İstanbul Tüp Bebek Merkezi Cenneti diyebiliriz. Pek çok Arap ülkesinden, hatta Batılı ülkelerden bile, İstanbul’da tedavi gören çok sayıda yabancı hasta vardır. Tabii ki, nüfusun fazlalığı nedeniyle doktorların çok daha tecrübeli olması da bu konuda ayrı bir etkendir.

Acıbadem Hastanesi’nde büyük bir başarı yakaladığı görülmektedir. IVF alanında ismini duyuran bir doktor Cem Demirel olarak karşımıza çıkabilir.

Umut Tüp Bebek Merkezi, tüp bebekler için en başarılı merkezlerden biridir. Profesör Mustafa Bahçeci ve uzman ekibiyle in vitrofertilizasyonda çok başarılı sonuçlar veriyorlar.

Amerikan Hastanesi de bu konuda çok başarılı. Biraz pahalı olmasına rağmen, IVF konusunda çok başarılı doktorlar var. Bülent Urman’ın çok başarılı sonuçlar elde ettiği bilinmektedir.

Fulya’da Jinemed hastanesi tavsiye de tavsiye edilenler arasında.  IVF hakkında başarılı doktorlardan Munip Berberoglugil olduğu görülmektedir. Şişli, başarı oranı % 80 olan Kolan Uluslararası Hastanesi’ndeki doktorlardan Dr. Kadir Savan ve Doç. Bulat Aytek Şık, son derece başarılı işlemler yapmaktadır. Medipol Hastanesi Doçent Doktor Banu Kumbak son derece başarılı sonuçlarıyla bilinen ayrı bir uzmandır.