Malatya Tüp Bebek Merkezleri ve Tüp Bebek Tedavisi

Ülkemizde de sıklıkla uygulanan tüp bebek tedavisi başarılı sağlık uygulamalarından birisidir. Türkiye’de hemen hemen birçok noktada tüp bebek tedavisi merkezi bulmak mümkündür. Başarılı tedavi seçeneği ile çocuk sahibi olmak ve sağlıklı gelişim gösteren bir çocuğunuzun olmasının mümkün olduğu bu yöntem bugüne dek birçok çifti çocuk sahibi yapmıştır. Doğal yöntemler ile uzun süre deneme yapan ve çocuk sahibi olamayan çiftlerin rahatlıklar çocuk sahibi olabildiği tüp bebek tedavisi yöntemi tıbbi imkanların en verimli sonuçlar sunduğu yöntemler arasında yer almaktadır. Tüp bebek tedavisi ile siz de kısa süre içerisinde hayallerinize kavuşabilir ve çocuk sahibi olabilirsiniz. Bunun için uzman doktor gözetiminde yürüteceğiniz tedavi sürecine ayak uydurmanız ve ilgili çalışmaları yapmanız gerekir.

TÜP BEBEK TEDAVİSİ

Tüp bebek tedavisinde çeşitli aşamalar bulunmaktadır. Tedavi merkezine giden çiftlerin tedavi için uygun olup olmadığına bakıldıktan sonra sonucun olumlu olması halinde tüp bebek tedavisine başlanır. İlk olarak kadındaki olgunlaşmış yumurtalık sayısının arttırılması hedeflenir. Kadındaki olgunlaşmış yumurta arttırıldıktan sonra erkekten alınan canlı sperm hücreleri yumurtalığa enjekte edilir. Enjekte işleminin ardından belirli bir sürenin geçmesi beklenir. Bu noktadan sonra embriyonun oluşumu sağlanır ve tüp bebek tedavisinin kritik aşamaları geride bırakılmış olunur. Embriyo oluşumunun ardından embriyonun gelişim süreci takip edilir. Tüm bu uygulamalar sırasında doktorunuzun sizi kontrol edebilmesi açısından tedavi merkezine gidip gelerek sağlıklı bir gelişim imkanı sunabilirsiniz.

MALATYA TÜP BEBEK TEDAVİ MERKEZLERİ

Türkiye’nin birçok yerinde bulunan tüp bebek tedavi merkezlerinin başarılı sonuçlar aldığı gözlemlenmiştir. Malatya’da ikamet eden çiftlerinde gidip bilgi alabileceği ve destek alabileceği tüp bebek tedavisi merkezleri bulmak mümkündür. Malatya’da yer alan tüp bebek tedavi merkezleri şu şekildedir;

  • Übeyt Akçin Muayenehanesi
  • Medical Park Elazığ Hastanesi
  • Malatya Doğufertil Tüp Bebek Merkezi
  • Gözde Sıtmapınarı Hastanesi
  • Gözde Akademi Hastanesi
  • Malatya Özel Egm Hayat Hastanesi
  • Özel Doğu Anadolu Hastanesi

yukarıdaki tüp bebek tedavi merkezlerini ziyaret ederek siz de çocuk sahibi olabilirsiniz. Uzman doktorların yapacağı uygulamaları periyodik olarak sürdürerek üzerinize düşen sorumlulukları aksatmadan sağlıklı bir çocuğa sahip olabilmeniz mümkündür.