Merkezler Neden Bu Kadar Önemli?

Yeni Teknikler Ve Yöntemler Göründüğü Kadar Başarılı Olmayabilir!

Basında yer alan herhangi bir yeni yöntem veya teknik, göründüğü kadar fayda getirmeyebilir. Yeni tekniklerin uygulanmasına ek olarak, uygulamanın kullanıldığı ve uygulandığı yol, başarı için son derece önemlidir. Tüp bebek merkezleri tarafından yakından takip edilen başarılı merkezler, insanların gerçekten amaca uygun oldukları ve her zaman kanıtlanmış bir etkinlik gösterecekleri tedavi sağlayıcılarıdır. Ne yazık ki, hem basında hem de bilimsel oturumlarda, ilk çalışmada% 70’lik yeni tekniklerin değerlendirilmesinde etkili olduğu düşünülse de, önümüzdeki yıl dünyadaki kullanımı ele alınan çalışmaya yer verebileceğiz. IVF uygulaması için tedavi almak isteyen çiftlerin, bu konularda başarılı bir şekilde sonuca ulaşıyor olmaları için gerekli bilgi birikimine sahip olmaları önemlidir.

tüp bebek merkezleri

Embriyo Dondurmak

Başarılı merkezlerde yumurta, sperm ve embriyoların% 100’e yakın bir oranda aktif şekilde dondurularak saklanması, depolanması ve geri kazanımı artık mümkündür. Özellikle donmuş hücreler için iyileşme oranı ve yüksek gebelik oranları, bir kliniğin başarısının en önemli göstergesidir. Böylece, bir merkez başarılı olabilmesine rağmen, dondurularak değerlendirilen embriyolar ile elde edilen başarılı sonuçlara embriyo dondurma oranına referansla bakılabilir. Doğru yapıldığında, dondurulmuş embriyo tedavileri için başarı oranları eski transferlerden daha yüksektir.

tüp bebek merkezleri

Hasta Hizmetleri

Çiftler için IVF tedavisi bir stres tedavisi kaynağı demektir ve eğer bu süreç uygun şekilde yönetilmediyse, mevcut ruhsal sağlık sorunlarını artabilir. Başarılı merkezler, sürecin en iyi yönetildiği merkezlerdir.